Переваги комплексу

Переваги комплексу


 • Власні озера з пляжами на території комплексу

  Вперше житловий комплекс має власні озера з пляжами! Уже сьогодні можна з комфортом відпочити на березі пречудових озер з лебедями, позасмагати на зручних шезлонгах, прогулятися тінистими впорядкованими алеями з квітковими клумбами, потішити друзів барбекю у спеціально облаштованих дерев’яних альтанках і просто гарно провести вихідні.


  Повноцінна інфраструктура

  Територія житлового комплексу зустрічає мешканців і гостей сучасним дитячим майданчиком, перед чудовим пляжем обладнано зону для барбекю. На озерах можна милуватися грацією лебедів і ловити рибу прямо з понтонів. Футбольне поле вже приймає спортивні змагання, а на майданчику для воркауту можна підтримувати себе в хорошій формі. Крім того, ми створили понтон для проведення весільних церемоній. Також розпочалося будівництво ресторану з літньою терасою та виходом на пляж. 

  В «Озерному гаю» заплановане будівництво дитячого садка, медичної клініки і оздоровчого центру, фітнес-центру з басейном, школи танців, сучасних дитячих і спортивних майданчиків. На перших поверхах будинків розмістяться заклади сфери послуг. Крім того, в «Озерному гаю» ви зможете прогулюватися пішохідним бульваром і милуватися цвітінням дерев у власному фруктовому саду, а також смакувати їхніми плодами. Насолодитися чистою артезіанською водою юрського періоду можна буде у власному бюветі.


  Сучасні технології та якість будівництва

  Під час проектування комплексу було використано інноваційні архітектурні рішення, новітні технології та інженерні розробки.


  Покращені планування квартир

  У будинках комплексу передбачене компактне планування, продумане до найменших дрібниць. Дворівневі квартири з мансардою стануть справжньою знахідкою для найвибагливіших покупців.


  Екологічність території

  Завдяки сусідству житлового комплексу з лісовим масивом і мальовничими озерами його мешканці завжди будуть дихати свіжим і чистим повітрям, якого так гостро бракує у місті.


  Закрита територія

  «Озерний гай» матиме закриту територію зі шлагбаумами на в'їзді, отже, ви знатимете сусідів в обличчя, а це додаткова гарантія безпеки проживання у житловому комплексі.

  Для зручності майбутніх мешканців планується обладнати виїзд із житлового комплексу на Одеську трасу.


  Квартири «під ключ»

  Ви можете придбати квартиру на вибір: без оздоблення або з повноцінним сучасним ремонтом. З матеріалами, якістю робіт і варіантами оздоблення можна ознайомитися в шоу-румах – демонстраційних квартирах, розміщених на другому поверсі відділу продажу комплексу.


  Тривала розстрочка

  На етапі будівництва ми пропонуємо найпривабливіші ціни, а також розстрочку до 5 років.


  Сучасна експлуатаційна компанія

  Після введення будинків в експлуатацію обслуговувати їх буде власна експлуатаційна компанія.

  Обираючи квартиру в ЖК «Озерний гай Гатне», ви інвестуєте у здорове та комфортне майбутнє!