Інфраструктура

 • ICON_27.07.jpg

  Компанія «Інтергал-Буд» з особливою відповідальністю підійшла до питання облаштування інфраструктури в житловому комплексі «Озерний гай Гатне». Наші спеціалісти передбачили і продумали всі елементи, які може включати життєвий простір заміського комплексу, і використали комплексний підхід до формування інфраструктури мікрорайону. Саме тому будівництво соціальних об’єктів, необхідних для повноцінного життя кожної людини, розпочнеться одночасно зі спорудженням будинків.

  Ресторан з терасою і видом на озеро, магазини, зони відпочинку, спортивні і дитячі майданчики, футбольне поле, окремий комплекс для воркауту, оздоровчий комплекс – усе це буде у 5-хвилинній доступності від вашого будинку. На перших і цокольних поверхах будинків у ЖК «Озерний гай Гатне» уже невдовзі з’являться різноманітні заклади сфери послуг.


  Нерідко, купуючи квартиру в новобудові, люди мають чималі проблеми через віддаленість дитячого садка і школи від житлового комплексу. Компанія «Інтергал-Буд» подбала про створення комфортних умов для маленьких новоселів: на території «Озерного гаю» буде функціонувати дитячий садок з класами для початкової школи, а також школа танців.


  А ще комплекс буде мати власну медичну клініку. 


  Якщо ви дотримуєтеся здорового способу життя, вас неодмінно зацікавить питання наявності спортивних майданчиків у житловому комплексі. «Інтергал-Буд» обіцяє: як діти, так і їхні батьки зможуть цікаво проводити час у належно обладнаних ігрових і спортивних зонах, грати у футбол чи волейбол на спортивних полях, а також кататися на велосипедах по спеціально виділених для цього велодоріжках.


  Безперечною окрасою комплексу є власний фруктовий сад, а також численні озера. Вечірні прогулянки з дітьми до озера з декоративним місточком будуть дарувати радість малюкам, а їхнім батькам допоможуть забути про швидкоплинність часу.

  Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» – ідеальне місце для життя, де «все включено»!