Технічні характеристики

 • Технічні характеристики будинків № 2, 3, 4

  Технічні характеристики будинку №5

  Технічні характеристики будинку  6, 9

  Під час проектування житлового комплексу «Озерний гай Гатне» було використано інноваційні архітектурні рішення, сучасні інженерні розробки та енергоефективні технології.

  У будинках буде встановлено вікна з енергоощадним напиленням і заповненням аргоном. У кожній квартирі передбачене індивідуальне газове опалення. Планується встановлення лічильників на холодну та гарячу воду, газових лічильників, а також багатозонних лічильників електроенергії, що дасть можливість зменшити витрати завдяки раціональному споживанню.

  Квартири у житловому комплексі «Озерний гай Гатне» пропонуються як з підготовкою під чистове оздоблення, так і з ремонтом. Перший варіант включає цементно-піщану стяжку підлоги, встановлення радіаторів опалення, лічильників води та електроенергії, а також електророзведення до щитка квартири.

  Другий варіант допоможе зекономити час, гроші і, звичайно ж, нерви. Наші кваліфіковані спеціалісти виконують усі роботи вчасно і з застосуванням сучасних технологій та матеріалів, які прослужать не один рік. Як під час зведення житлових комплексів, так і для облаштування квартир ми використовуємо тільки якісні будівельні матеріали, перевірені часом.

  У квартирах з ремонтом виконується таке оздоблення: у кімнатах та передпокої на підлогу викладається ламінат, на стіни наклеюються вінілові шпалери під фарбування, на кухні – шпалери під фарбування і керамічна плитка на робочій поверхні, а також керамічна плитка на підлозі. В оформленні санвузлів використовується керамічна плитка з сучасних колекцій українських виробників.