• «Інтергал-Буд» повідомляє про початок будівельних робіт у житловому комплексі «Озерний гай Гатне»

  «Інтергал-Буд» повідомляє про початок будівельних робіт у житловому комплексі «Озерний гай Гатне»

  11.02.2016
  Компанія «Інтергал-Буд» поспішає повідомити про початок будівельних робіт у житловому комплексі «Озерний гай Гатне». У ході недавнього тендеру було визначено компанію з виконання земляних робіт, а сьогодні вона приступила до роботи.

  Уже в лютому «Інтергал-Буд» планує розпочати виконання плитної основи під п’ятьма секціями житлового будинку, яке буде завершено протягом наступного місяця.

  Встановлення баштового крана для виконання конструкцій залізобетонного каркаса будинку заплановане на березень. Закінчити роботи з облаштування каркаса планується наприкінці липня. Будівництво першого будинку комплексу буде завершено у IV кварталі 2016 року.

  Також повідомляємо, що продовжено термін дії спеціальної акційної пропозиції компанії на купівлю квартири у першому будинку житлового комплексу «Озерний гай Гатне»: за умови 100-відсоткової оплати ціна квадратного метра становить 11 300 грн.

  Крім того, діє безпрецедентна пропозиція на ринку України – розстрочка від забудовника «Інтергал-Буд» на 7 років під 6% річних зі щомісячним платежем від 230 дол.*

  *У гривневому еквіваленті за середнім курсом продажу долара США на міжбанку (FinBiz) на дату, що передує даті виставлення рахунку.
  Повернутись до всіх новин