• Нові будинки житлового комплексу «Озерний гай Гатне» вже у продажу!

  31.08.2016

  1 вересня 2016 року ми розпочинаємо продаж квартир у нових будинках житлового комплексу «Озерний гай Гатне».

  Вдале розташування – відразу за впорядкованим озером із власним пляжем – робить інвестицію у придбання квартири в будинках №2, №3 і №4 максимально вигідною. Продумані планувальні рішення, можливість купити квартиру з якісним сучасним ремонтом або без нього, пропозиція дворівневих квартир, впорядкована територія – це, безумовно, вагомі аргументи на користь купівлі квартири саме в «Озерному гаю».

  Мешканці комплексу зможуть з комфортом відпочивати на березі озера з лебедями, засмагати на зручних шезлонгах на пляжі, прогулюватися тінистими впорядкованими алеями, готувати барбекю у спеціально обладнаних дерев'яних альтанках і просто гарно проводити вихідні.

  Зверніть увагу на унікальну концепцію, не притаманну заміським житловим комплексам: можливість купівлі квартири з уже готовим ремонтом і навіть з кухонним гарнітуром. А щоб майбутнім мешканцям було легше визначитися з вибором квартири, на території комплексу облаштовано шоу-рум зі зразками ремонтів «під ключ» вартістю всього лиш від 80 дол./кв. м. Ви можете замовити у забудовника варіант, який вам найбільше сподобався, щоб не обтяжувати себе зайвими витратами та клопотами.

  Важливо: не упустіть можливість придбати квартиру за найвигіднішою ціною на старті продажу – 13 000 грн/кв. м!

  Можливо, вас цікавить довгострокова розстрочка на період до 10 років? Перший внесок за квартиру в житловому комплексі «Озерний гай Гатне» – від 5%. Наші менеджери готові запропонувати вам найоптимальніші варіанти.

  Будемо раді бачити вас у житловому комплексі «Озерний гай Гатне», а також готові відповісти на всі ваші питання за номером (044) 466-1-366.

  Повернутись до всіх новин