• Компанія "Інтергал-Буд" інформує про найближчі плани по облаштуванню ЖК "Озерний гай Гатне"

  Компанія "Інтергал-Буд" інформує про найближчі плани по облаштуванню ЖК "Озерний гай Гатне"

  17.04.2018

  Лідер будівельного ринку, компанія "Інтергал-Буд" продовжує будівництво масштабного проекту в передмісті столиці – ЖК "Озерний гай Гатне".

  В цілому проект передбачає зведення 49 багатосекційних будинків на території 48 га загальною житловою площею 410 000 кв. м. Комплексна забудова за принципом "місто в місті" передбачає, окрім житла, два дитячих садочки, оздоровчий центр з басейном, ресторан з терасою, паркінг, власне пожежне депо, безліч дитячих і спортивних майданчиків, парк і зону відпочинку з пляжем і обладнаною набережною.

  На сьогоднішній день зводиться друга, третя і четверта черги комплексу. Облаштування комфортного життєвого простору для мешканців вже зданих будинків – першочергове завдання, яке "Інтергал-Буд" ставить перед собою.

  Від успішного підведення інженерних комунікацій, водопроводу, каналізації, електричних і газових мереж безпосередньо залежить комфорт кожного жителя комплексу, нашого покупця.

  Щоб мешканці зданих будинків почували себе максимально комфортно, компанія на даний час реалізовує цілий комплекс заходів.


  Каналізація

  Як відомо, "Інтергал-Буд" прийняв рішення про будівництво власної гілки каналізації та водопроводу, яка з’єднає житловий комплекс з централізованими мережами м. Києва, і на сьогоднішній день проведена робота з погодження проектної та технічної документації.

  Попередньо з ПАТ "АК Київводоканал" були погоджені Технічні Умови і Гідравлічний розрахунок, на підставі якого була розроблена технічна документація і креслення.

  Ознайомитися з документами можна тут. 

  На даний момент відбувається визначення остаточного маршруту проходження каналізації та узгодження питань із землекористувачами.


  Дренаж і гідроізоляція

  Для того, щоб проблема підтоплення не ставала загрозою для житлових будівель кожної весни, проектом передбачено будівництво інженерно-технічної споруди – дренажної системи. На даний час інженерами розроблена проектна документація, згідно якої в стислі терміни буде розпочата установка системи для збору і видалення інфільтрованих і ґрунтових вод.

  Дренаж будинку №6 здійснюватиметься в двох напрямах – на час виконання будівельних робіт і на увесь період експлуатації житлового будинку. Встановлення дренажної системи не дозволить воді підступати до фундаменту будинку, що кардинально змінить ситуацію з можливими підтопленнями і вогкістю. На даний момент дренажна система знаходиться на стадії будівництва.


  Парковки

  У комплексі планується будівництво 5-рівневого паркінгу, в якому буде 2 підземних і 3 надземні рівні, а також передбачена наземна гостьова парковка на 243 машиномісця, тому мешканці не зіткнуться з проблемою парковки автомобілів.

  Загальна кількість запланованих машиномісць в комплексі - 1507.


  Транспортне сполучення

  Компанія на даний момент облаштовує зупинку громадського транспорту і веде переговори з транспортними компаніями про те, щоб приміські маршрутки включили в розклад руху цю зупинку. Зі збільшенням пасажиропотоку буде запущено свій окремий маршрут, який з'єднає житловий комплекс зі столицею.


  Електропостачання

  Для безперебійного забезпечення жителів ЖК "Озерний гай Гатне" електропостачанням на даний час тягнеться нова лінія електропередач від села Чабани. Ми стежимо за тим, щоб мешканці комплексу не відчували незручностей у зв'язку з перепадами напруги, характерними для передмістя.


  Експлуатаційна компанія

  Комплекс обслуговує сучасна експлуатаційна компанія, яка надає повний комплекс послуг, зокрема, щоденне прибирання прибудинкової території та сходових клітин, вивезення побутових відходів, ремонт спортивних, дитячих та інших майданчиків, підтримку чистоти та естетичної привабливості території комплексу та озер, ландшафтного дизайну та інших послуг.

  Тарифи за обслуговування, що пропонуються в заміському комплексі "Озерний гай Гатне", є економічно обґрунтованими, їх можна порівняти із середнім рівнем тарифікації ЖЕКів в Київській області.

  У квітні керуюча компанія проведе генеральне прибирання території комплексу, озер і виконає підготовку до літнього сезону відпочинку.


  Посилення охорони

  Комплекс має закриту територію з контрольно-пропускною системою. З метою забезпечення максимальної безпеки жителів ЖК було прийнято рішення про зміну охоронної компанії для поліпшення якості послуг, що надаються.


  У будівництво ЖК і розвиток населеного пункту Гатне компанія "Інтергал-Буд" сумарно інвестує більше 4 млрд. грн.

  За власні кошти забудовника облаштовані під'їзна дорога, проходить монтаж зупинки громадського транспорту, проведено комплексне очищення двох озер (раніше вони використовувалися як звалища і стічні водойми), укріплені береги, облаштовані пляжі, зона відпочинку з альтанками, виконано озеленення, встановлена система поливу. Навесні 2018 року планується масова кампанія по озелененню і благоустрою 2 - 4 черг комплексу.

  ЖК «Озерний гай Гатне» – єдиний комплекс передмістя, в якому продумано все для комфортного життя: низька щільність забудови, облаштована територія, численні зони відпочинку, повноцінна інфраструктура, зручне транспортне сполучення, сучасні інженерні мережі, індивідуальне опалення в кожній квартирі та ін.


  Ми дякуємо покупцям за зворотній зв'язок і будемо інформувати про кожен крок, зроблений нами для забезпечення комфортного проживання в комплексі.

  Повернутись до всіх новин